Sme firma, ktorá pôsobí na stavebnom trhu od roku 2005 a našou hlavnou činnosťou je prenájom, montáž a predaj komponentov na zhotovenie železobetónových stavieb a konštrukcií. Po úspešnom zabehnutí požičovne v Šuranoch sme sa rozhodli otvoriť ďalšie pobočky v Nových Zámkoch a v Komárne, kde ponúkame našim zákazníkom stroje a mechanizmy len tej najvyššej kvality.

Sme team ľudí, ktorý sa sústreďuje hlavne na monolitické stavby a priemyselné podlahy (pancierový betón). Našim hlavným cieľom je riešenie požiadaviek a spokojnosť našich zákazníkov.


Čo vám môžeme ponúknuť

  • Žiadna betonáž nie je pre nás problém – ponúkame betonárske práce všetkého druhu, ako sú potery rodinných domov / anhydridové / a priemyselných objektov, priemyselné podlahy všetkého druhu, strojové omietky z ušľachtilých zmesí.
  • Kompletné zabezpečenie stavieb strojmi a stavebnou mechanizáciou – našu mechanizáciu vám požičiame a zaškolíme vás.
  • Sekanie a ohýbanie stavebnej ocele taktiež od priemeru ø6 do ø40.
  • Jadrové vŕtanie a rezanie betónov.
  • Veľkoobchod a maloobchod spotrebného materiálu pre betóny a debnenie.Dokonalosť a presnosť zabezpečujeme rotačným laserom.
  • Hĺbkové zhutnenie ponornými stenovými vibrátormi.
  • Povrchovú úpravu zabezpečujeme plávajúcimi vibračnými lištami.
  • Pri samorealizácii ponúkame prenájom omietacieho stroja a zaškolenie pracovníkov.

Naše služby v oblasti stavieb

Na stavby zabezpečujeme kompletný servis od návrhu riešenia projektanta, architekta, cez výstavbu objektu, až po odovzdanie investorovi. Našou snahou je vyjsť investorovi maximálne v ústrety, odborne poradiť, nasmerovať ho tak, aby dielo bolo vyhotovené v maximálnej možnej kvalite a spokojnosti investora. Pravidelne sa zúčastňujeme na odborných školeniach a seminároch u technológií. Prácu sa snažíme vykonávať tak, aby sme aj po rokoch mohli k ľudom na srdci povedať “Toto sme stavali my”.


Ako pracujeme

Profesná štruktúra združujúca technikov a manažérov, ktorí boli vyberaní na základe prísnych kritérií a referencií ich odbornej spôsobilosti, je budovaná tak, aby sme boli schopní zvládnuť akúkoľvek zákazku komplexne. Postupným vývojom, formovaním štruktúry organizácie práce, tvorivosťou a iniciatívou sme sa stali konkurencie schopnou stavebnou firmou pôsobiacou na celom území Slovenskej republiky.

Svojou doterajšou činnosťou sme dokázali, že sme konkurencie schopní s ktoroukoľvek stavebnou firmou podobného zamerania. Parametre a kvalita doteraz zrealizovaných stavieb, ako aj stavieb, ktoré v súčasnosti realizujeme, Vám zaručujú, že ak si vyberiete pre realizáciu Vášho projektu práve našu spoločnosť, rozhodnete sa správne.